Для того щоб виховати політично грамотне нове покоління, у якого буде відповідальність не тільки за свої вчинки, але й за всю країну в цілому, в закладі стало традицією вибори президента шкільного парламенту «Лідер».

14 вересня відбулися вибори президента. На посаду президента претендували 4 кандидати: Люшин Вікторія, 9-А клас; Пилипчук Тарас, 9-Б клас; Григорівська Дарія, 10-А клас; Переходько Інна, 10-Б клас. На основі кращих шкільних традицій кандидати в президенти розробили програми своїх планів і дій. У всіх учасників були цікаві пропозиції щодо покращення шкільного життя.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 6-11 класів. У голосуванні взяло участь 134 учні. Вибори відбулися шляхом відкритого голосування. Підрахунок голосів відбувся відкрито і гласно в присутності довірених осіб кандидатів в президенти. Кожен з кандидатів отримав певну кількість голосів:

Люшин Вікторія-18 голосів; Пилипчук Тарас-53 голоси; Григорівська Дарія- 48 голосів; Переходько Інна-15 голосів. Отже, президентом шкільного парламенту «Лідер» став Пилипчук Тарас!

У Тараса багато планів на майбутнє: підвищити рейтинг закладу в районі, проведення турнірів з футболу, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та  інших видів спорту. Створити групу підтримки шкільних команд з футболу, волейболу та баскетболу. Влаштовувати концерти та дискотеки на свята. Озеленити школу, подвір’я та класи. Проводити в школі сортування сміття. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо змін у закладі!

«Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо закладу. Це буде єдина команда. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа - за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Ми бажаємо йому успіхів на своїй новій посаді, та будемо очікувати чогось нового в нашому закладі!

IMG 20180914 083905 000

IMG 20180914 084602 000