У неділю 23 вересня учні закладу відвідали старовинне місто, перлину Західної України – Львів. Діти виявили власну ініціативу організувати поїздку до цього міста. Екскурсію старовинними вуличками проводила привітна і щира Дарія. Місто, оповите численними легендами та неймовірними історіями, заполонило увагу учнів.

Вони пройшлися прекрасними вуличками зі своєю незвичайною архітектурою. Кав’ярні та кондитерські не залишилися непомітними для дітей. І звісно, поласували гарячим шоколадом та різноманітними виробами із шоколаду у Львівській майстерні шоколаду. Безперечно, не оминули Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Дітям пощастило піднятися на найвищу точку міста - Високий Замок, адже він відкрив їм приголомшений вид на старовинне місто і безкраї простори.

Неймовірну теплу і домашню атмосферу, хороший настрій, позитивні емоції, щасливі посмішки подарувало дітям місто Лева. З незабутніми враженнями учні повернулися додому.

IMG 0234 19 000

IMG 0798 000