^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

МЕНЮ САЙТУ

Два дні наші футболісти змагалися у чемпіонаті району з футболу в залік спартакіади школярів. Здобували нелегкі перемоги у матчах, щоб дійти до фіналу. Перемогли команду Малинська, Віткович, Городища і лише з мінімальною перевагою отримали поразку від команди з села Друхів. Та все це позаду.

Настала мить, до якої всі команди хотіли дійти – фінал. Наша команда виходить на поле проти найсильнішого суперника з паралельної групи – Полянської ЗОШ. Всі налаштовані тільки на перемогу. Та після кількох хвилин гри стало зразу ж ясно, хто лідер на полі. Наші хлопці проводили атаку за атакою. Поляни лише грали на захист своїх воріт, бо нічого зробити не могли. Прислуцький НВК вів гру тактично і злагоджено. На кінець першого тайму рахунок вже був 2:0 на користь наших футболістів. Другий тайм став ще емоційніший: наші суперники так і не змогли нічого зробити біля наших воріт. Натомість наша команда ще два рази відправила мяч у сітку воріт суперника. Розгромна перемога над командою Полян 4:0. Наші хлопці – ЧЕМПІОНИ!!! Хочеться виділити найкращих гравців, та найкращі всі – ціла команда. Особливу вдячність заслуговують вчитель фізкультури Жабчик Іван Анатолійович та заступник директора з НВР Романович Микола Федорович, які організовували тренувальні збори команди, тримали команду в спортивній дисципліні та піднімали бойовий дух гравців.

ОЗ Прислуцький НВК – чемпіон району. Дякуємо вам, хлопці, за чудову неперевершену гру!!!