З нагоди святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва 12 жовтня 2018 року в нашій школі відбулися спортивні змагання «Козацькі забави». Захід проведено з метою розвитку фізичних якостей дітей, спритності, кмітливості, життєвої активності, виховання шанобливого ставлення до історії своєї держави, спонукання школярів до наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу.

Цьогоріч за перемогу поборолися: команда «Козаки», яка складалася з учнів 6-А класу та команда «Мужні захисники», в складі якої були учні 6-Б класу. Команди приємно вразили присутніх глядачів своїми патріотичними гаслами і емблемами. Змагання пройшли весело і бадьоро. Хто швидший, сильніший і спритніший показали цікаві естафети та конкурси.

Розпочалися «Козацькі забави» з представлення команд. Після представлення гравці приймали участь у командних естафетах, а саме: «Передача м’яча над головою»,  «Козаки - стрибуни», «Подорож по горах», «Біг пінгвінів»,«П еретягування канату» та інші.

Відбувся конкурс капітанів. Омельчук Віталій – капітан команди «Мужні захисники» та капітан команди «Козаки» Мамчур Владислав спробували свої сили у конкурсі «Бій півнів». Вболівальники відчайдушно підтримували свої улюблені команди і ділилися з учасниками позитивною енергією. Також вони проявили свою кмітливість та знання в спортивній вікторині. За правильну відповідь команда отримувала 3 бали.

За дотриманням правил гри та роботою команд пильно слідкувало журі. Боротьба виявилася активною, нелегко вибороти перемогу в подібних змаганнях, адже всі гравці команд були сильними та активними. За підсумками всіх етапів змагання перемогу отримала команда «Мужні захисники» - учні 6 А класу, але і гравці команди «Козаки» (учні 6 Б класу) продемонстрували високий рівень командної гри та витримки.

Свято подарувало гарний настрій не тільки учасникам свята, а й всім присутнім.

Тарас Пилипчук,

президент шкільного парламенту «Лідер»

IMG 3074 000

IMG 3085 000