Талановиті діти — це той ресурс, із якого постає інтелектуальна еліта кожної нації. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їхній розвиток. Особливе місце в цьому належить учнівським олімпіадам, які забезпечують можливість створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свій соціальний статус. Вони стали дієвим засобом формування мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення й розширення знань, підтримки творчо обдарованої учнівської молоді, створення умов для збереження й розвитку інтелектуального потенціалу нації.

Всеукраїнські учнівські олімпіади є першим кроком у науку. Взагалі, будь-яка олімпіада додає знань, а підготовка до олімпіади вчить бути терплячим та завзятим. Призові ж місця на будь-якому етапі олімпіади додають величезної впевненості у своїх знаннях. Тож школярам, які цього року стануть учасниками олімпіад усіх етапів, зичимо натхнення, твердої віри у власні сили і, звичайно, перемог!

На осінніх канікулах, із 30 жовтня по 3 листопада, в нашому закладі було проведено 16 предметних олімпіад, в яких взяли участь 253 учасники. Переможцями, а це учні, які представлятимуть Прислуцький НВК в районних олімпіадах, стали наступні учні (див. вкладений файл).

Файл:
Завантажити цей файл (Переможці олімпіад.pdf)Переможці олімпіад.pdf[Список переможців]137 kB

Червень 2018