Нещодавно в районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся огляд – конкурс естрадної пісні «Юна зірка», який вже багато років поспіль збирає на сцені найталановитіших учнів шкіл району.

Конкурс проводився у двох номінаціях «Сучасна естрадна пісня» та «Патріотична пісня». Це один з найпопулярніших, найулюбленіших конкурсів серед учнівської молоді. Адже саме тут можна по-справжньому розкрити свої таланти, відчути себе справжнім артистом.

Конкурсанти змагалися у двох вікових категоріях. Наш заклад в конкурсі представляли дві юні зірки - Ляшик Ірина, учениця 8-Б класу та Семенович Вікторія, учениця 11-А класу. Семенович Вікторія посіла третє місце у другій віковій категорії серед солістів.

IMG 3054 новый

Вітаємо з перемогою Семенович Вікторію!!!

Бажаємо конкурсантам в подальшому бути учасниками і переможцями престижних не лише районних, але й всеукраїнських конкурсів. Щиро дякуємо родинам Ірини та Вікторії за дбайливий творчий розвиток дітей, за відповідальне ставлення до обов’язків і надіємось на подальшу співпрацю!