Проблема здорового способу життя у наш час є дуже актуальною, адже багато складних ситуацій в житті підлітків, які часто виходять з-під контролю: непорозуміння з батьками та однокласниками, негативний вплив засобів масової інформації сприяють формуванню в дітей шкідливих звичок, а саме, куріння, вживання алкоголю або ж наркотиків.

Ми, учні, намагаємося вести здоровий спосіб життя і цим самим закликаємо всіх небайдужих приєднуватися до нас.

З цією метою у п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, у приміщенні актової зали був проведений вечір на тему: «Ми за здоровий спосіб життя». Чому саме ця тема?

Протягом вечора учні 10 класу («Блискавки») та 11 класу («Живчики») позмагалися у спортивно-інтелектуально-розважальному конкурсі. Учні своїм інтелектом, спортивними якостями та активністю показали дуже гарний результат.

У конкурсі «Спортивна вікторина» перемогла дружба. Учасники команд без вагань правильно дали відповідь на всі запитання. У конкурсі «Ходьба спортсмена» та «Книгу прочитаєш-про здоровя все пізнаєш» учасники проявили свою кмітливість, оригінальність. Об’єктивне журі намагалося якомога точніше оцінювати наших конкурсантів. У результаті перемогла команда «Живчики», яка усіма силами намагалася перемогти у цій грі. «Блискавки» теж були досить активними. Вечір закінчився шкільною дискотекою, де учні змістовно провели відпочинок та у понеділок з новими силами та враженнями будуть знову здобувати знання.

Дуже дякую всім за організацію та участь!

Пилипчук Тарас,

президент ШП