Проведення гри-подорожі по станціях стало традиційним щорічним заходом в нашому закладу, адже учні завжди з нетерпінням чекають чергових захоплюючих пригод, під час яких вони мають можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань. На цьому тижні після уроків, у вівторок, була організована лідерами учнівського самоврядування гра «Веселий експрес».

У грі  прийняли участь чотири команди «Яструби» 5-А клас, «Капітошки» 5-Б клас, «Спортаки» 6-А клас, «Колючки» 6-Б клас.

Діти були учасниками чотирьох веселих експресів, які рухалися по станціях, кожен за своїм маршрутним листом. Маршрутом були передбачені станції «Спортивна», «Загадкова», «Математична», «Казкова», «Гумористична», «Художня»  та «Музична».

На кожній із станцій командам було запропоновано дати відповіді на питання та виконати завдання щодо різноманітних видів діяльності: діти співали, танцювали, м’ячем попадали в кільце, розв’язували задачі, відгадували загадки та героїв казок, малювали золоту пору року осінь, розсмішували Оксану - Несміяну. Знімалися бали, якщо діти забували привітатися на станції, а також якщо вагончики роз’єднувалися під час подорожі. В результаті перемогла команда «Капітошки», яка набрала найбільшу кількість балів. Діти з бадьорим настроєм поверталися зі школи.

IMG 3206 000

IMG 3207 000