Батьки і діти, діти і батьки-
Життя земного нерозривне коло,
Спливає час, минають роки-
Воно ж не розривається ніколи,
Із глибини спресованих віків
Шануємо премудрі заповіти,
В розумних і освічених батьків-
Достойні їх народжуються діти.

Одним з пріоритетних напрямків роботи навчального закладу є робота з батьками. Педагогічний колектив ставить своїм завданням максимально зблизити сім’ю та школу на основі партнерства, співробітництва, взаємоспілкування, взаємодопомоги. Для виконання цього завдання в закладі створено загальношкільний батьківський комітет. Сформувалось коло небайдужих людей, які прагнуть докласти власні зусилля для вирішення ряду проблем навчання і виховання підростаючого покоління, до покращення умов перебування учнів у навчальному закладі.

10 листопада 2017 року відбулося засідання батьківського комітету, на якому відкритим голосуванням було обрано голову батьківського комітету. Ним стала Карпінська Г.Ф.

PB100194

Проаналізував діяльність навчального закладу в світлі сучасних вимог суспільства директор Минюк С.В. Він прозвітував про використання спонсорських коштів, які були спрямовані на зміцнення матерільно-технічної бази закладу. Подякував батькам за фінансову допомогу для проведення ремонтних робіт і підготовку навчального закладу до нового навчального року.

З особливостями державної підсумкової атестації у системі середньої освіти познайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Зубчик Г.П. Вона детально проаналізувала результати ЗНО та ДПА 2016-2017 навчального року, а також рейтинг навчального закладу в розрізі району, області, України.

Заступник з навчально-виховної роботи Гореньчук О.М. виступила з питанням про взаємодію дитячого садка і сім’ї. Зокрема, вона наголосила, що родина і дошкільний заклад – це два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, суспільно адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Ольга Миколаївна дала рекомендації батькам «Як допомогти дитині успішно адаптуватися у дитячому садку».

PB100212

Заступник з виховної роботи Лукавенко Т.П. ознайомила батьків з основними напрямами виховної роботи, спрямованої на створення умов для формування морально і фізично здорового покоління. Акцентувала увагу на питанні відповідальності батьків за виховання дітей, дотримання дітьми правил для учнів, відвідування учнями навчальних занять, збереження здоров’я дітей в післяурочний час. Детально проаналізувала стан відвідування учнями навчальних занять за вересень-жовтень 2017-2018 навчального року, познайомила батьків з організацією гурткової та позакласної роботи в закладі.

З питанням щодо виявлення, підтримки та розвитку обдарованих та здібних дітей у закладі виступив заступник з навчально-виховної роботи Романович М.Ф. Він довів до відома батьків результати І етапу олімпіад з базових дисциплін, результати участі учнів закладу в ІІ етапі олімпіад в 2016-2017 навчальному році, результати конкурсів, змагань, захисту робіт науково-дослідницьких робіт МАН.

Практичний психолог закладу Боровець О.П. виступила з презентацією «Сім помилок у спілкуванні з дитиною». Проаналізувала найважливіші помилки, які допускають дорослі у спілкуванні з дітьми, дала поради батькам, як необхідно спілкуватися, щоб дитина виросла впевнена в собі, сильна, самодостатня , самостійна особистість.

Педагог-організатор Савчук Т.І. презентувала роботу учнівського самоврядування.

PB100193

Від батьків виступила Мудра О.М.. Вона наголосила, що мета батьківського комітету- це об’єднати, згуртувати батьківську громадськість навколо вирішення питань класу, школи, разом з адміністрацією навчального закладу забезпечити необхідні умови для навчання і виховання дітей. Адже шкільне життя повинно бути найкращим, бо дитинство неповторне.

В невимушеній, теплій атмосфері довго тривало спілкування між батьками і вчителями.

На закінчення зустрічі батьки на паперових листочках висловлювали свої пропозиції «Яким я бачу Прислуцький навчально-виховний комплекс сьогодні?».

Директор навчального закладу щиро подякував батькам за тісну співпрацю, плідну роботу і запевнив, що всі їхні пропозиції будуть враховані в організації освітнього процесу навчального закладу.

PB100207

Червень 2018