^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Батьки і діти, діти і батьки-
Життя земного нерозривне коло,
Спливає час, минають роки-
Воно ж не розривається ніколи,
Із глибини спресованих віків
Шануємо премудрі заповіти,
В розумних і освічених батьків-
Достойні їх народжуються діти.

Одним з пріоритетних напрямків роботи навчального закладу є робота з батьками. Педагогічний колектив ставить своїм завданням максимально зблизити сім’ю та школу на основі партнерства, співробітництва, взаємоспілкування, взаємодопомоги. Для виконання цього завдання в закладі створено загальношкільний батьківський комітет. Сформувалось коло небайдужих людей, які прагнуть докласти власні зусилля для вирішення ряду проблем навчання і виховання підростаючого покоління, до покращення умов перебування учнів у навчальному закладі.

10 листопада 2017 року відбулося засідання батьківського комітету, на якому відкритим голосуванням було обрано голову батьківського комітету. Ним стала Карпінська Г.Ф.

PB100194

Проаналізував діяльність навчального закладу в світлі сучасних вимог суспільства директор Минюк С.В. Він прозвітував про використання спонсорських коштів, які були спрямовані на зміцнення матерільно-технічної бази закладу. Подякував батькам за фінансову допомогу для проведення ремонтних робіт і підготовку навчального закладу до нового навчального року.

З особливостями державної підсумкової атестації у системі середньої освіти познайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Зубчик Г.П. Вона детально проаналізувала результати ЗНО та ДПА 2016-2017 навчального року, а також рейтинг навчального закладу в розрізі району, області, України.

Заступник з навчально-виховної роботи Гореньчук О.М. виступила з питанням про взаємодію дитячого садка і сім’ї. Зокрема, вона наголосила, що родина і дошкільний заклад – це два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, суспільно адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Ольга Миколаївна дала рекомендації батькам «Як допомогти дитині успішно адаптуватися у дитячому садку».

PB100212

Заступник з виховної роботи Лукавенко Т.П. ознайомила батьків з основними напрямами виховної роботи, спрямованої на створення умов для формування морально і фізично здорового покоління. Акцентувала увагу на питанні відповідальності батьків за виховання дітей, дотримання дітьми правил для учнів, відвідування учнями навчальних занять, збереження здоров’я дітей в післяурочний час. Детально проаналізувала стан відвідування учнями навчальних занять за вересень-жовтень 2017-2018 навчального року, познайомила батьків з організацією гурткової та позакласної роботи в закладі.

З питанням щодо виявлення, підтримки та розвитку обдарованих та здібних дітей у закладі виступив заступник з навчально-виховної роботи Романович М.Ф. Він довів до відома батьків результати І етапу олімпіад з базових дисциплін, результати участі учнів закладу в ІІ етапі олімпіад в 2016-2017 навчальному році, результати конкурсів, змагань, захисту робіт науково-дослідницьких робіт МАН.

Практичний психолог закладу Боровець О.П. виступила з презентацією «Сім помилок у спілкуванні з дитиною». Проаналізувала найважливіші помилки, які допускають дорослі у спілкуванні з дітьми, дала поради батькам, як необхідно спілкуватися, щоб дитина виросла впевнена в собі, сильна, самодостатня , самостійна особистість.

Педагог-організатор Савчук Т.І. презентувала роботу учнівського самоврядування.

PB100193

Від батьків виступила Мудра О.М.. Вона наголосила, що мета батьківського комітету- це об’єднати, згуртувати батьківську громадськість навколо вирішення питань класу, школи, разом з адміністрацією навчального закладу забезпечити необхідні умови для навчання і виховання дітей. Адже шкільне життя повинно бути найкращим, бо дитинство неповторне.

В невимушеній, теплій атмосфері довго тривало спілкування між батьками і вчителями.

На закінчення зустрічі батьки на паперових листочках висловлювали свої пропозиції «Яким я бачу Прислуцький навчально-виховний комплекс сьогодні?».

Директор навчального закладу щиро подякував батькам за тісну співпрацю, плідну роботу і запевнив, що всі їхні пропозиції будуть враховані в організації освітнього процесу навчального закладу.

PB100207

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА

Реєстрація в ДНЗ

regdnz