14-16 листопада 2017 року в районі проходив І (районний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», в якому звання переможця виборювала педагог нашого закладу Люшин Людмила Георгіївна.

Для участі у конкурсі учителька реєструвалася на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна», де розмістилаи відеорезюме, висновок методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарних дисциплін навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; матеріали з власного досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

На відбірковому етапі І туру конкурсу Людмила Георгіївна пройшла тестування з фахової майстерності, де члени журі оцінювали знання з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки. Тестові випробування показали достатньо високий рівень професійності, творчого потенціалу, психолого-педагогічної та фахової підготовки учасника. Слідуючим було конкурсне випробування «Практична робота» - аналіз художнього твору. У ході конкурсного випробування «Методичний практикум» учителька презентувала методичну майстерність, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу на уроці.

Безымянный

За результатами відбіркового етапу конкурсу Людмила Георгіївна була запрошена для участі у фінальному етапі І (районного) туру конкурсу. На фінальному етапі учителькою було проведено урок з української мови у 6 класі Березнівської гімназії.

За результатами двох етапів Людмила Георгіївна стала лауреатом І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Українська мова та література».

Педагогічний та учнівський колективи навчального закладу вітають Людмилу Георгіївну та бажають, щоб зоря її учительського таланту ще яскравіше засяяла на педагогічному небосхилі.