^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

Із 13 листопада по 21 грудня відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. З нашого закладу взяли участь 72 учасники, із них 42 стали переможцями:

І місце – 4 учні

ІІ місце – 15 учнів

ІІІ місце – 23 учні

За цими показниками ми зайняли ІІІ загальнокомандне місце, поступившись лише Березнівському НВК «ЕГЛ ЗОШ І-ІІ ступенів» - 89 призових місць та Березнівській гімназії імені Миколи Буховича – 70 призових.

Випередивши такі заклади як Соснівська гімназія, Березнівська ЗОШ №2, Моквинську гімназію, Бистрицький НВК, Балашівський НВК, Городищенську ЗОШ та ін..

Найуспішнішими серед учнів стали:

Філімонова Ольга (9-Б) – 4 призових ( Одне І місце, три ІІ місця)

Люшин Марія (9-Б) – 4 призових (Два І місця, два ІІ місця)

Гурин Віта (11-Б) – 4 призових (Одне І місце, два ІІ місця, одне ІІІ місце)

Люшин Еліна (8-Б) – 4 призових (Одне ІІ місце, три ІІІ місця)

Переходько Максим (8-Б) – 3 призових (Два ІІ місця, одне ІІІ місце)

Хавтура Давид (8-Б) – 3 прозових (Одне ІІ місце, два ІІІ місця)

Дудар Назар (7-Б) - 3 призових (Одне ІІ місце, два ІІІ місця)

Курач Софія (10-А) – 2 призових (Одне ІІ місце, одне ІІІ місце)

Омельчук Олена (9-Б) – 2 призових (Одне ІІ місце, одне ІІІ місце)

Бондар Дмитро (10-А) – 2 призових (Два ІІІ місця)

Семенович Вікторія (11-А) – 2 призових (Два ІІІ місця)

Ляшик Ірина (8-Б) – 1 призове (одне ІІ місце)

Боровець Андрій (10-А) – 1 призове (одне ІІ місце)

Григорівська Дарія (10-А) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Семенович Владислав (6-Б) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Боровець Катерина (11-А) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Савчук Максим (7-Б) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Семенович Олеся (9-Б) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Люшин Ірина (11-Б) – 1 призове (одне ІІІ місце)

Зубчик Вадим (9-А) – 1 призове (одне ІІІ місце)

В цьому велика заслуга вчителів, які готували наших вихованців. А саме:

Гурин Оксана Аркадіївна (4 призових місця)

Андрощук Тетяна Василівна (4 призових місця)

Лукавенко Віталій Анатолійович (4 призових місця)

Ляшик Іван Федорович (4 призових місця)

Мамчур Олексій Миколайович (3 призових місця)

Жабчик Іванна Михайлівна (3 призових місця)

Боровець Леся Іванівна (3 призових місця)

Минюк Сергій Васильович (3 призових місця)

Мамчур Ірина Михайлівна (2 призових місця)

Ткач Наталія Федорівна (2 призових місця)

Люшин Людмила Георгіївна (1 призове місце)

Боровець Леся Іванівна (1 призове місце)

Зубчик Галина Петрівна (1 призове місце)

Мелянчук Зіна Миколаївна (1 призове місце)

Ляшик Галина Петрівна (1 призове місце)

Друзь Ірина Іванівна (1 призове місце)

Мамчур Алла Анатоліївна (1 призове місце)

Ляшик Іван Олександрович (1 призове місце)

Романович Микола Федорович (1 призове місце)

Рибак Людмила Петрівна (1 призове місце)

То ж бажаємо всім не зупинятися на досягнутому, а продовжувати підкорювати ще більші вершини знань.

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Educational Era

1524428277

Реєстрація в ДНЗ

regdnz

1522672676 converted

Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА