Корисні лінки

05 квітня 2019 року на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХІV Спартакіади школярів району.За підсумками командного заліку ОЗ Прислуцький НВК посів ІІІ місце, набравши 199 залікових очок. Найбільшого успіху в нашій команді досягла Мудра Євдокія (учениця 9-А класу), яка зайняла І місце з бігу на дистанції 500 метрів.

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків. Після 7 видів змагань ОЗ Прислуцький НВК посідає І місце, випереджаючи Бистрицьку ЗОШ (ІІ місце) та ОЗ Балашівський НВК (ІІІ місце) на 62 та 64 очка відповідно. До завершення Спартакіади залишається два види змагань: «Старти надій», легка атлетика

мудра старт 000

грамота легк. крос 000.