^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

Відповідно до плану роботи опорного закладу на 2018/2019 навчальний рік, наказу закладу від 04 лютого 2019 року №01-07/11 «Про проведення декади педагогічної майстерності» та з метою показу, систематизації інноваційних напрацювань педагогічних працівників, пропаганди їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу з 05 березня 2019 року по 22 березня 2019 року в закладі проходила декада педагогічної майстерності. Основна мета проведення декади – це розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження у практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвіду роботи.

Упродовж декади були проведені засідання методичних об’єднань  учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, суспільних дисциплін з теми «Самоорганізуючий навчальний простір для викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу, іноземних дисциплін з теми «Формування креативної, конкурентоспроможної особистості учня в полікультурному соціумі шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні іноземної мови» на базі Колодязнівської філії (05, 12 березня)». Учителів трудового навчання, художньо-естетичних дисциплін, фізичної культури з теми «Формування загальних та предметних компетентностей відповідно до Державного стандарту освіти» (15 березня), класних керівників 9-11 класів на базі опорного закладу з теми «Формування національно-патріотичних компетентностей учнів» (15 березня).14 березня на базі Хотинської філії було проведено засідання методичного об’єднання класних керівників 1-4 класів за темою: «Формування національно-патріотичної компетентості учнів». В рамках засідання було заслухано доповідь Друховець Н.Г. на тему «Формуваня національно-патріотичної компетентості учнів», виступи Пархомчук Н.М. із теми: «Шляхи вдосконалення виховання громадянина-патріота» та Козлової М.В. «Формування гармонійно розвиненої особистості, яка поєднувала б у собі і духовне багатство, моральну чистоту, патріотизм і дисциплінованість». Практичною частиною засідання був тренінг учителя вищої кваліфікаційної категорії Шнайдер Г.Д. «Формування ціннісного ставлення до себе». Тут були представлені напрацювання творчої групи вчителів Хотинської філії з теми «Здоров’я дитини-здоровий спосіб життя». На засіданні методичних об’єднань педагоги, що атестуються у 2018/2019 навчальному році Друховець Н.Г. та Булавина Р.В., Жабчик А.П., Власюк М.С., Боровець Л.П., Мамчур І.М., Люшин Л.Г., Ющук О.Г., Боровець Л.М., Дениско Т.М., Богдан О.В., Жабчик І.Ф. презентували свій досвід колегам.

В опорному закладі було проведено тренінги для педагогів з тем «Формування ключових компетентностей», «Реалізація наскрізних ліній» «Імідж педагога». Велику підготовчу роботу щодо проведення вищезазначених заходів здійснила практичний психолог Боровець О.П.

Протягом декади працювала виставка «Педагогічна скарбничка», де вчителі не тільки представили власні методичні посібники, розробки уроків і виховних заходів, портфоліо, опис досвіду роботи, творчі роботи учнів, але й мотивували обрані ними форми і методи, аналізували їх ефективність і вплив на результативність освітнього процесу. На якій представлено: «Диктанти з історії стародавнього світу» (вчитель Власюк М.С.), «Навчально – дидактичні ігри як ефективний засіб формування ключових компетентностей на уроках української мови» (вчитель Боровець Л.М.), «Дидактичні ігри на уроках англійської мови» (вчитель Богдан О.В.), «Традиції, звичаї та свята українського народу»  (педагог – організатор Мамчур Т.П.), «Проектна технологія, як один із шляхів ефективності навчання іноземної мови» ( вчитель Дениско Т.В) – Колодязнівська філія; «Робота з обдарованими дітьми з біології» (вчитель Лукавенко Т.П.», «Формування креативного мислення учнів – передумова розвитку інноваційної особистості» (вчитель Мамчур І.М.), «Формування » (вчитель Люшин Л.Г.), «Формування життєво компетентної особистості на уроках трудового навчання» (вчитель Ляшик І.Ф.),  «Використання творчих проектів для учнів у формуванні ключових компетентностей» (вчитель Миеленчук З.М.), «Web-квест з основ здоров'я» (вчитель Переходько З.П.), «Інклюзивний простір. Особливості проведення занять ЛФК з дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату» (вчитель Кірушок В.А.), «Психологічний супровід інклюзивного навчання в мовах ЗЗСО» (психолог Боровець О.П.).

Панорама відкритих уроків продемонструвала, що  усі педагоги формують у здобувачів освіти ключові та предметні компетентності з використання інноваційних форм та методів роботи. Особливої уваги заслуговують уроки: Рибачук Н.Ф., математика «Додавання і віднімання мішаних чисел», 5 клас, Костюкевич А.П., німецька мова «Німеччина. Міста Німеччини», 8 клас, Ярмольчука М.А., українська мова «Звертання поширені й непоширені. Розділові знаки при звертаннях. Риторичні звертання», Зубчик А.А., природознавство «Організм і його властивості. Клітинна будова організмів», 5 клас, Дудар Н.С., музичне мистецтво «Хорова музика», 5 клас, Пилипчук В.А., основи здоров’я «Соціальна небезпека інфекційних захворювань. Поняття про туберкульоз і ВІЛ - інфекцію», 5 клас – у Колодянівській філії;  Вереса Б.Й., фізика «Тиск рідини і газів. Закон Паскаля», 7 клас,  Шнайдер Г.Д.,  українська мова «Речення, у яких є запитання. Розділові знаки в кінці питальних речень. Спостереження за інтонацією у питальних реченнях. Переказування тексту», 2 клас, Боровець Ж.Т., українська мова «Написання -н- і -нн- у прикметниках», 6 клас, Друховець Н.Г., математика «Усне множення двоцифрових і круглих багатоцифрових чисел на розрядні числа. Розв’язування задач», 4 клас, Жабчик А.П.,  трудове навчання «Великодня писанка», 6 клас,  Ющука О.Г., українська література «Особливості композиції повісті «Дорогою ціною», 8 клас – у  Хотинській філії: Мамчур І.М., історія України «Валуєвський циркуляр і Емський указ. В. Антонович і М. Драгоманов», 9-А клас, Люшин Л.Г., українська література «Ліна Костенко. «Чайка на крижині». Духовне багатство – найбільший скарб у житті. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини – її «крилатості», 7-А клас, Лукавенко Т.П., біологія «Оцінка глобальних змін в біосфері», 11-А клас, Ляшика І.Ф., трудове навчання «Технологічний процес виготовлення виробу, 7-Б клас. Педагоги на своїх відкритих уроках продемонстрували сучасні технології, інтерактивні форми організації активної спільної діяльності вчителя й учнів, проектні технології.

Не обійшлося під час декади і без виховних заходів. Зокрема, вчителі Колодязнівської філії Романович В.В., Пилипчук В.А. представили для перегляду «Хай палає свічка, хай палає», «Зустріч крилатих друзів», в опорному закладі вчитель Гурин О.А. підготувала з учнями  9-А класу захід «Т. Шевченко – великий син українського народу», вчитель Мелянчук З.М. – з  учнями 6-А класу «Туберкульоз – загроза людства», вчитель Лукавенко Т.П. –  з учнями 11-А класу «ГМО – за і проти», вчителі початкових класів Романович Н.А. – виховний  захід «Зима з Весною зустрічається», Галагуз І.В. – квест  «Буду я  природі другом», Булавина Р.В. – свято «Моя Україна, у серці єдина», Боровець Г.Ф. – свято «Який чудовий світ», Шевчук Л.М. «Матусю рідну я люблю!», Переходько З.П.  – майстер-клас  «Щоденні 5».

Під час декади педагогічної майстерності вчителі ще раз впевнилися у тому, що педагогічна діяльність – це передусім діяльність творча.

IMG 00dc95319eda335d8c790125aada963a V 000 000

IMG 968c9a1543da1113dfc34a93983bddcf V 000 000

IMG a7b3d26dc0861809e9aa3c38a73d59df V 000 000IMG ce5f9c67752e77b385d4fc48806da3b5 V 000 000

IMG d29e2dfc3a3d84d41d5291a64ecb9775 V 000 000

IMG e21c350b710b307eb4ce4d0644940891 V 000 000             

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Educational Era

1524428277

Реєстрація в ДНЗ

regdnz

1522672676 converted

Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА