Корисні лінки

Заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання, в першу чергу патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру, тож нехай ці змагання стануть демонстрацією високої майстерності, краси поєдинків та сили духу.

В нашому закладі відбулися традиційні спортивні змагання "Веселі старти" під гаслом «Здорові діти – здорова нація», учасниками яких були учні 5-6 класів.

Змагання проводились з метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді. Під час проведення цього спортивно-масового заходу учні взяли участь у загальній руханці, спортивних конкурсах і цікавих вікторинах.

Діти змогли продемонструвати своє вміння злагоджено працювати в команді, а також показали, як швидко вони можуть справлятися з поставленими завданнями. Команди були активними, а вболівальники своєю шаленою підтримкою надихали їх ще сильніше.

Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах: «Подорож по горах», «Стрибки в мішку», «Передача м’яча над головою», «Перетягування канату» та інші,Учні відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють разом долати труднощі, підтримувати свої команди, проявляти згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

За підсумками журі здобула І місце – команда «Переможці» учні 5-Б класу, ІІ місце – команда «Краплинки» учні 5-А класу, ІІІ місце – команда «Водолази» учні 6-А класу. Всі переможці та учасники змагань «Веселих стартів» були нагороджені грамотами.

гашг 000

опл 000