Корисні лінки

16 квітня учні нашого закладу на чолі з вчителем захисту вітчизни, Жабчиком Іваном Анатолійовичем, відвідали Рівненський полігон. Для учнів було організовано екскурсію полігоном та проведено стрільби з автоматичної зброї АК-74. Майбутні захисники вітчизни спробували свою майстерність у стрільбі, збирання та розбирання АК-74. Хлопці дізналися про історію та бойові характеристики кожного виду зброї, про специфіку їх застосування в бойових умовах.

Побачили екскурсанти також бойову техніку, яка є на озброєнні ЗСУ. Було очевидно, що ця екскурсія справила на молодих людей велике враження. До всього побаченого й почутого вони поставились не просто як до цікавої інформації, а як до нових знань, які знадобляться їм у недалекому майбутньому під час проходження строкової служби у лавах Збройних Сил України.

пол1 000

пол2 000