^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

На виконання наказів опорного закладу від 03.09.2019 № «Про організацію і ведення цивільного захисту в опорному закладі у 2018-2019 навчальному році», від 01.04.2019 №01-07/30   «Про підготовку та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини» з 22 по 26 квітня 2018 року в опорному закладі та його філіях Колодязнівська та Хотинська ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, Тиждень безпеки дитини в дошкільних групах.

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів та вихованців опорного закладу та його філій.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в початкових класах опорного закладу відзначався різноманітністю заходів як за формою так і тематикою. Зокрема, було проведено ігри «Ми безпечні пішоходи» (1-Б клас, вчитель Пилипчук Л.О.), «Будь обережним на дорозі» (4-Б клас, вчитель Пастушок Л.В., 2-А, Б класи, вчитель Ющук О.Є.),   «Лабіринт удачі» (3-А,Б класи, вчитель Гореньчук О.М.), «Безпека велосипедиста» (3-А клас, вчитель Сичик Ж.А.), рольова гра «Обережно, незнайомці» (2-Б клас, вчитель Переходько З.П.), тематичні години спілкування «Твій друг – дорожній знак!» (1-А клас, вчитель Боровець Л.А.), «Вогонь – друг, вогонь – ворог» (1-В клас, вчитель Булавина Р.В.), «Дорога любить чемних та обережних пішоходів» (2-В клас, вчитель Пилипчук Т.В.), «Безпека в побуті» (3-Б клас, вчитель Губернюк Л.Г.), «Не жартуй з вогнем!» (2-А клас, вчитель Случак Ж.М.), «Будь обережним на дорозі»(3-В клас, вчитель Огородник Ж.О.), «Твоє здоров’я у твоїх руках» (4-А клас, вчитель Романович Н.А.).

В основній та старшій школах опорного закладу були проведені:

- міні – диктанти з безпеки життєдіяльності в 5-9 класах (вчителі Галайчук Т.Ф., Люшин Л.Г., Мамчур І.М., Гурин О.А., Мамчур Т.О., Боровець Л.І.);

- відеолекції «Як вижити в надзвичайних ситуаціях?» для учнів 6-11 класів (вчитель Минюк І.М.);

- практичне заняття: «Допоможи другу» на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку для учнів 8 класів (медична сестра Касянчук Г.В.);

- вернісаж тематичних малюнків, плакатів з теми «Дії учнів у разі надзвичайних ситуацій» учнів 5-7 класів (вчитель Семенович О.П.);

- бесіди – презентації з основ безпеки життєдіяльності: «Небезпека вдома, на вулиці», «Небезпека при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами», «Безпека на дорогах», «Правила поведінки під час пожеж», «Наслідки ураження електричним струмом», «Правила поведінки при виявленні невідомих предметів», «Правила безпеки при користуванні електричними та газовими приладами» (класні керівники 1-11 класів).

В дошкільних групах були проведені бесіди «Небезпечні рослини», «Безпека побуту», «Електроприлади», «Вогонь – друг, вогонь - ворог», «Чистота та гігієна», «Що таке здоров’я», дидактичні ігри «Дорожні знаки», «Лікарня», «Картопля - капуста», «Їстівне - неїстівне», «Сім'я», «Аптека», «Можна – не можна» (вихователі Жабчик Л.М., Огородник Н.О., Губернюк Г.С., Люшин О.Д., Шевчук Л.М., Карпець В.П., Зубчик Л.І., Ляшик Г.М.).

У Колодязнівській філії практичний психолог Бабин О.Ф. 23 квітня провела тренінг «Правила безпеки в повсякденному житті» серед учнів 5 – 9 класів.

Упродовж тижня вчителі української мови (Боровець Л.М., Ковальчук Г.Р., Ярмольчук М.А.) писали міні – диктанти з безпеки життєдіяльності. Під керівництвом учителя основ здоров’я Пилипчук В.А. учнями 6 – 9 класів прослухано відео лекцію «Дії населення у надзвичайних ситуаціях». Учителі образотворчого мистецтва Дудар Н.С., Меленчук Н.І. провели конкурс тематичних малюнків, плакатів на тему «Дії учнів у разі надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

На уроках основ здоров’я вчителі Пилипчук В.А., Меленчук Н.І. презентували питання щодо небезпеки вдома, на вулиці; небезпека при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами.

Класні керівники 1, 5 класів (Дениско О.І., Пилипчук В.А.) провели бесіду «Безпека на дорогах». У 2, 6 класах класні керівники Романович Л.С., Рибачук Н.Ф. розглянули правила поведінки під час пожеж. Семикласники і третьокласники обговорили про наслідки ураження електричним струмом (кл. кер. Романович В.В., Меленчук Н.І.). У 4 – х класах класні керівники Бондар Г.А., Ткачук С.І. склали алгоритм правил поведінки при виявленні невідомих предметів. Учні 8, 9 класів (класні керівники Власюк М.С., Боровець Л.М.) пригадали правила безпеки при користуванні електро – газоприладами.

У початкових класах проведені рольові ігри «Подорож у світ безпеки» (1 клас, вчитель Дениско О. І.), «Обережно незнайомці» (2 клас, вчитель Романович Л.С.), «Ми - пішоходи» (3 клас, вчитель Меленчук Н.І.), «Небезпечні пішоходи» (4 – А, 4 – Б класи, вчителі Ткачук С.І., Бондар Г.А.).

У Хотинській філії 22 квітня 2019 року адміністрацією було проведено нараду із класними керівниками з питань профілактики дитячого травматизму та дотримання правил поведінки: у транспорті, автошляхах, залізниці; під час збирання грибів і лікарських рослин; під час грози, сильного вітру, шквалів; при експлуатації побутових газо- та електроприладів; при виникненні пожеж на вулиці і приміщенні; при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами; при розливі ртуті.

Також упродовж тижня було проведено ряд заходів: у 1 класі школярі виготовляли лепбук «Ворог людини», відбулась мультимедійна подорож «Подорож в країну цивільного захисту», бесіда «Надзвичайні ситуації в Україні» та виставка малюнків до дня цивільного захисту (класний керівник Пархомчук Н.М.); у 2 класі було проведено рольову гру «Ми пішоходи», конкурс малюнків, бесіду «Безпека на дорозі» (класний керівник Шнайдер Г.Д.); у 3 класі проведена бесіда «Небезпечна вулиця» та вікторина «Дії у надзвичайних ситуаціях»; у 4 класі проведено рольову гру «Квітка вогню», тренінгове заняття «Повернутися живим, або правила безпечної їзди на велосипеді» та продемонстровано презентацію «Наша безпека у наших руках» (класний керівник Друховець Н.Г.); у 5 класі проведено відеолекцію «Азбука безпеки на дорозі», класну годину «Твоє здоров’я у твоїх руках», бесіду з елементами гри “Безпека на дорозі” (класний керівник Шафранська К.С.); у 6 класі відбулась година дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома», перегляд презентації «Модель поведінки в екстремальних ситуаціях», конкурс на кращого знавця дорожнього руху та бесіду «Безпека в побуті та школі» (класний керівник Переходько В.Ф.); у 7 класі - година спілкування «Природні катастрофи та стихійні лиха», бесіда «Правила поведінки в лісі» та вікторина «Це повинен знати кожен»; у 8 класі проведено гру «Безпека людини в екстремальних ситуаціях» та бесіду «Що роботи якщо...» (класний керівник Жабчик А.П.); у 9 класі проведено виховну годину «Надзвичайні ситуації», бесіду «Пішоходи та автомобілі», бесіду «Життя — це найвища цінність» (класний керівник Боровець О.І.).

Вчителем образотворчого мистецтва Черемис В.В. організовано виставку малюнків на тему «Вчимося берегти своє життя». Та у бібліотеці філії упродовж тижня діяла виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека дитини» (бібліотекар Ясковець Н.Г.)

Загалом Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в опорному закладі та філіях проведено на належному рівні, класні керівники впевнилися у тому, що здобувачі мають необхідні знання і вміння, які здатні забезпечити їх безпеку вдома, у побуті, в екстремальних ситуаціях, на спортивному майданчику та у приміщенні філії. 26 квітня 2019 року на лінійках підведено підсумки проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Заздалегідь до проведення Дня цивільного захисту з педагогічними колективами та обслуговуючим персоналом закладів обговорено питання щодо оповіщення і збору, уточнені дії під час виникнення НС відповідно до плану дій.

Завершився Тиждень проведенням Дня цивільного захисту. В цей день у всіх приміщеннях опорного закладу та його філіях на належному рівні відбулося відпрацювання дій постійного складу, учнів та вихованців згідно ввідної «Займання у приміщенні». У філіях Колодязнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Хотинська ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено навчальну евакуацію з приміщення, практичні заняття «Надання першої домедичної допомоги» (медична сестра Сульжик І.М., вчитель Жабчик А.П.), «Засоби індивідуального захисту» (вчителі Пилипчук В.А., Жабчик А.П.), спортивні естафети.

В основному приміщенні опорного закладу дівчата 11 класу презентували виступи з теми «Дії населення у разі можливих аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій» (вчитель Мелянчук З.М.), хлопці 10-11 класів продемонстрували виступи з теми «Використання засобів індивідуального захисту», «Надання першої медичної допомоги потерпілому», «Дії при перестрілці» (вчитель Жабчик І.А.). В початкових класах було показано мультфільм «Тривога в лісі», в середніх – навчальний фільм «Дії населення в надзвичайних ситуаціях». Серед учнів 5-8 класів було проведено військово-спортивна естафету, вікторину «Багато знати – вміло діяти». Завершився Тиждень та День цивільного захисту лінійкою-реквієм «Чорнобиль не має минулого часу», яку підготували учні 10-А класу під керівництвом вчителя Андрощук Т.В.

IMG 09ac44366b9bf91f92cb75420bcd290f V 000

IMG 9f2915d6e1b91b092f8236c6524c04bb V 000

IMG 62f1a380a3b68a39f33e2a8733218b35 V 000

IMG 8032fbead1d1dc9a7acd718105be4937 V 000

IMG 99539b7fa43ec22b3fe699b374561dc3 V 000

IMG 274783ec33d035877c23f99288f3c96d V 000

IMG ff24c85d20f18b9b28d8f82d93232057 V 000

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Educational Era

1524428277

Реєстрація в ДНЗ

regdnz

1522672676 converted

Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА