З метою формування знань, умінь і навичок користування Правилами дорожнього руху, виховання бережливого ставлення до свого здоров’я, культури поведінки учасників дорожнього руху, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху з 13 по 17 листопада 2017 року в навчальному закладі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час проведення Тижня класними керівниками були проведені години спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя», інформаційні хвилинки з безпеки дорожнього руху.

В класних куточках 1-11-х класів поновлені матеріали з Правил дорожнього руху. В рамках Тижня класними керівниками 5-11 класів 13 листопада 2017 року був проведений Єдиний урок з вивчення Правил дорожнього руху «Увага! Дорога!».

Класними керівниками 1-4 класів були проведені виховні заходи «Вивчаємо правила дорожнього руху» (1-А клас), «Безпека на дорозі» (1-Б клас), «Дорожня абетка» (2-А клас), «Будь обережним на дорозі» (2-Б клас), (4-Б клас), «Безпека дорожнього руху - це життя» (4-А клас).

Вчитель образотворчого мистецтва Семенович О.П. провела конкурс малюнків «Знай дорослий і дитя: Безпека руху – це життя». Вчитель основ здоров’я Минюк І.М. провела практичні заняття з учнями 5-6 класів «Знаки дорожньої безпеки», з учнями 7-х класів була проведена вікторина «Безпека на дорозі». Учні повторили основні правила поведінки на дорозі.

IMG 22611

Вихователі дошкільних груп провели роз’яснювальну роботу серед вихованців щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху.

З учнями 10-11-х класів медична сестра Касянчук Г.В. провела практичне заняття по наданню першої домедичної допомоги потерпілому внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Вчитель інформатики Романович І.А. організувала перегляд відеофільмів «Дітям про Правила дорожнього руху». Класний керівник  Друзь І.І. з учнями 6-А класу підготувала загальношкільну лінійку «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!». Бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки Дзюбук Н.М. організувала виставку літератури «Дотримуйся Правил дорожнього руху».

IMG 22612

Під час Тижня проведені інструктажі з дотримання Правил дорожнього руху і безпечної поведінки, зроблені відповідні записи у щоденниках та журналах. Вся робота протягом Тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на недопущення порушень Правил дорожнього руху та їх дотримання в повсякденному житті.