24 листопада 2017 року на базі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Завдання олімпіади були  розподілені так: 5 завдань з української мови, 4 завдання – з української літератури, 10-те  завдання – розкрити питання за певною темою.

Честь нашого закладу відстоювали 6 учасниць. Призерами стали 4 дівчат: Ляшик Ірина Іванівна (7-Б клас), Філімонова Ольга Михайлівна (8-Б клас), відповідно посівши ІІІ та ІІ призові місця, також Ляшик Яна Олександрівна та Павлюк Марія Олександрівна (11-А клас), які вибороли ІІ місця. Учениці є щорічними призерами різноманітних районних мовно-літературних конкурсів.

Вітаємо дівчат із перемогою. Ірині та Ользі бажаємо в наступному навчальному році досягнути кращих результатів, наполегливо працюючи та розвиваючись, одинадцятикласницям Яні та Марії – успішно застосувати знання під час зовнішнього незалежного оцінювання.

Коли говоримо про досягнення учнів, потрібно згадати й про вчителів, адже саме завдяки їх невтомній праці маємо хороші результати. Вітаємо  Гурин Оксану Аркадіївну (вчителя 7 та 8 класів) та Галайчук Тетяну Федорівну (вчителя 11 класу). Зичимо здоров’я, наснаги і терпіння у навчанні та вихованні учнів, бо саме майстерність учителя, індивідуальний підхід може зацікавити учня та привести до хорошого результату.

Жовтень 2018