^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

В полі на роздолі не вітри гудуть,

В полі на роздолі запорожці йдуть,

Гострими шаблями крешуть бунтарі

І співають пісню славні кобзарі.

Нещодавно в закладі учнями сьомого класу було проведено виховний захід на тему: «Грай, дзвени, бандуро». Метою заходу було ознайомити дітей з народними музичними інструментами, а особливо з такими як кобза та бандура, виховувати любов до свого працелюбного народу, його історії, пісні, музики, творчості. 

 Людей, які вміли грати та кобзі та гарно співали називали кобзарями та бандуристами. Вони були представниками простого трудового народу України. Своїми піснями, думами вони боролись проти соціальної несправедливості, за волю, за краще життя народу. Тому багатії, царський уряд ставився до них зневажливо, винищували їх, знущались над ними. Прості люди любили і шанували кобзарів і їх мистецтво.

Грай бандуро1 000

З великою любов’ю і повагою ставився до кобзарського мистецтва Тарас Григорович Шевченко. Із любові і великої поваги до кобзарів поет назвав збірку своїх творів «Кобзарем».

Грай бандуро2 000

Семикласники з великим задоволенням прийняли участь у виховному заході. Підготував та провів виховний захід Федір Михайлович Васільєв, вчитель музичного мистецтва.

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити