1 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології, де змагалися за звання найкращого знавця з біології. Проходила олімпіада на базі Березнівської гімназії.  Учні виконували тестові завдання трьох рівнів: завдання з однією правильною відповіддю (група «А»), завдання від однієї до декількох правильних відповідей (група «Б»), завдання творчого характеру (група «В») , а також практичний тур. За результатами було визначено місце кожного учасника у загальному рейтингу.

Наш заклад представляли 5 учасників: Люшин Марія та Філімонова Ольга, учні 8 класу, Люшина Тетяна, учениця 9 класу, Подерня Вероніка, учениця 10 класу, Ляшик Яна, учениця 11 класу. Цьогоріч завдання були надзвичайно складними та у великому обсязі. Проте у цих нелегких перегонах наші школярі показали хороші результати та отримали певний досвід у виконанні складних завдань. Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології стали Люшин Марія  (ІІ місце), Ляшик Яна(ІІ місце).

Бажаємо вам, діти, міцного здоров’я, наполегливо і завзято надалі вивчати цікаву і водночас складну науку біологію, яскравих успіхів, упевнених перемог, творчих злетів, нехай наука для Вас буде компасом, що допоможе впевнено рухатись у бурхливому океані життя.

Жовтень 2018