Традиційним у нашому закладі є святкування в листопаді річниці створення дитячо-громадської організації «Краяни». 30 листопада в актовій залі нашого закладу відбулося урочисте дійство під назвою посвята в «Краяни». Саме у цей день учні п’ятих класів склали обіцянку краянина, пообіцявши любити свою Батьківщину та батьків, стати гідними людьми та берегти дружбу, сумлінно вчитися та дотримуватися статуту дитячо-громадської організації «Краяни».

Краяни1

Це урочисте свято запам’ятається учням. Ведучі свята Ольга Зубчик та Аліна Мамчур привітали всіх присутніх з 19-річницею створення ДГО «Краяни». Шкільний хор під керівництвом Ксенії Володимирівни Рибак виконав пісню «Дружать музика і діти». На посвяті лунало багато чудових пісень, віршів та привітань, а учасники хореографічного гуртка запальним танцем «Нехай квітує Україна» вразили всіх присутніх.

Краяни3

На святі п'ятикласники під час вікторини показали, які вони розумні і кмітливі. Голова краян кожному п’ятикласнику вручила значок трикутної форми веселкового кольору. З вуст п'ятикласників прозвучала «Веселкова пісня», девіз  «За Україну, добро, справедливість».

Краяни2

Свято пройшло урочисто і залишило приємні враження.

Червень 2018