Корисні лінки

Із 6 по 10 листопада 2017 року в дошкільних групах проведено фестиваль «Гармонія руху».

Метою проведенняфестивалю було залучення дітей до активної участі у виконанні рухових дій під музичний супровід в спеціально організованих умовах; формувати у дітей рухові уміння та навички, бажання систематично займатися різними видами рухової діяльності, емоційно-позитивне відношення до гри, руху, танців, спортивних ігор і вправ.

IMG 2976 000

IMG 3003 000

Заходи включали різноманітні форми організації життєдіяльності дітей фізкультурно-оздоровчого спрямування: музичні та спортивні розваги, заняття з активним використанням рухів, музики, фізичних вправ, практичних дій, прогулянки, рухливі та народні ігри. Кожен ранок розпочинався з ранкової гімнастики в музичній залі, а день проходив під певним гаслом. Зокрема, нам вдалося успішно розв’язати завдання з фізичної культури, які спрямовують дітей на всебічний розвиток: зміцнення здоров’я, формування рухових навичок, розвиток фізичних якостей.

IMG 3009 000

IMG 3011 000

Виховати здорових, гармонійно розвинутих  дітей – головна мета нашого дитячого садка, бо саме вони визначають майбутнє благополуччя країни, рівень життя.

IMG 3015 000