Корисні лінки

Із 20 листопада по 1 грудня 2017 року в дошкільних групах проводилася Декада правової освіти.

Для проведення Декади була спланована підготовча робота. Насамперед були підібрані нормативно-правові документи із захисту прав дитини, оформлені тематичні стенди та розгортки у кожній віковій групі на підставі статей Конвенції ООН «Про права дитини»,з якими мали змогу ознайомитися педагогічні працівники та батьки вихованців.

IMG 2941 000

IMG 2883 000

В рамках Декади було проведено анкетування батьків на тему «Що ви знаєте про права дітей», первинний моніторинг ставлення до прав дитини у педагогічному колективі з метою виявлення знань Конвенції та їхнє ставлення до виконання прав дитини.

IMG 2875 000

IMG 2886 000

Вихователі груп, отримавши теоретичну підготовку з питань правового виховання, підготували і провели цикл занять згідно з тематикою, мали змогу переглянути відкриті заняття: у групі «Ромашка» на тему «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай»; у групі «Калинка» – «Кожному ім’я потрібне»; у групі «Сонечко» – «Ми всі важливі та потрібні»; у групі «Веселка» – «Моє ім’я – дорога до життя».

IMG 2904 000

IMG 2951 000

Декада правового виховання проводилась із залученням дітей до різних форм роботи: ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. Педагогами для вихованців проведено бесіди: «Чим я особливий»,  «Дитина і її права». У заходах, проведених під час Декади правової освіти, були задіяні всі вихованці дошкільних груп.