^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Вони всі померли, рятуючи нас –

Дітей ненароджених, чий рід би погас,

Трагедію квітня весь світ пам’ятає,

Полин, кожен знає, життя забирає...

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». В нашому закладі проведені заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В публічно-шкільній бібліотеці розгорнуто виставку документальних видань, присвячених висвітленню подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. 15 грудня учнями 9-Б класу проведено загальношкільну лінійку «Вони життям платили за життя, світ атомний собою заступивши». Учні розповідали про величний подвиг людей, які брали участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції.

Чорнобиль

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з нас зміг би сьогодні мати таке щастя - бути живим і насолоджуватися життям.

На жаль, багато хто з ліквідаторів вже давно покинули це земне життя. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. Ця катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях.

Нехай мирний атом служить на благо людства!

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА

Реєстрація в ДНЗ

regdnz