Вони всі померли, рятуючи нас –

Дітей ненароджених, чий рід би погас,

Трагедію квітня весь світ пам’ятає,

Полин, кожен знає, життя забирає...

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». В нашому закладі проведені заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В публічно-шкільній бібліотеці розгорнуто виставку документальних видань, присвячених висвітленню подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. 15 грудня учнями 9-Б класу проведено загальношкільну лінійку «Вони життям платили за життя, світ атомний собою заступивши». Учні розповідали про величний подвиг людей, які брали участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції.

Чорнобиль

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з нас зміг би сьогодні мати таке щастя - бути живим і насолоджуватися життям.

На жаль, багато хто з ліквідаторів вже давно покинули це земне життя. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. Ця катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях.

Нехай мирний атом служить на благо людства!

Серпень 2018