Різдво Христове – особливе свято, яке сповнює наші серця любов’ю та надією. Це свято увібрало в себе багато обрядів і звичаїв, до них передусім належать колядування, щедрування. Учні нашого закладу завжди із нетерпінням очікують Різдва, старанно вивчаючи колядки та щедрівки. Під час різдвяних свят наш народ зберіг чудову традицію колядування. З обрядовими різдвяними піснями вітаємо один одного зі світлим святом народження Сина Божого. Вже стало традицією у нашому закладі колядками прославляти Різдво Ісуса Христа. З року в рік намагаємося передавати учням звичаї нашого рідного краю, рідну говірку, спів саме такими, як вони звучать в Україні. До свята коляди всі учні закладу готувалися заздалегідь, кожен клас повинен був виконати свою колядку та щедрівку.

На початку дійства до всіх присутніх звернулися із прекрасними новорічними та різдвяними вітаннями і побажаннями учні 5-8 класів. Різдво Христове символізує народження усього доброго, світлого та чистого! В актовій залі дарували один одному гарний спів різдвяних колядок та щедрівок.

заг

Першими прозвучали колядки «На Різдво Христове» та «Дзень-дзелень» у виконанні дівчаток, яких підготувала Рибак Ксенія Володимирівна. Всіх присутніх зворушила колядка   «Новий рік прийшов в Україну»  у виконанні Щирук Софії та «Коляда» у виконанні Щирук Ольги. Закарбувалася в пам’яті колядка «Добрий вечір тобі» у виконані Мамчур Аліни. Приємно вразили всіх присутніх щедрівками «Ой сивая та й зозуленька» та «Щедрий вечір тобі» Боровець Софія , Ляшик Ірина та Гарбарчук Катерина.

Захопливо звучали колядки учнів 6, 7 класів «Над Вертепом звізда ясна», «Во Вифлиємі Спас родився». А колядку «Нова радість стала» підхопили всі присутні .На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки додавали святковості, гарного настрою усім присутнім.

Червень 2018