З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Здавна це свято особливе, хвилююче, казкове: воно стало воістину народним. Адже завжди цього дня діти (та й чимало дорослих) знаходять під подушкою подарунки від свого найулюбленішого Святого.

19 грудня до учнів  Прислуцького НВК також завітав Миколай, якого з нетерпінням чекали всі. Учні 8-А класу підготували зустріч зі Святим Миколаєм під назвою «Тож спішіть усі до нас на свято Миколая».

Змістовні пісні, прекрасні слова подяки, а отже доброти, милосердя, чуйності -  звучали на адресу Святого Миколая. Ведучі Люшин Катерина та Ющук Вікторія розпочали свято. Бондар Дарина, Мамчур Тарас та Дударчук Тарас ознайомили присутніх із життєвим шляхом Святого. Люшин Вікторія, Пилипчук Назар, Романович Анна, Мамчур Анюта, Омельчук Максим, Щирук Андрій та Зубчик Владислав звернулися до Миколая із подякою задушевними віршованими рядками. Роль янголів та помічників Святого Миколая зіграли Петля Вікторія та Мудра Євдокія. Переходько Софія, учениця 7-Б класу,  задушевно прочитала вірш «Бідний Миколай», якого написав малий хлопчик Стас під впливом подій, що відбуваються на Сході України. Із зацікавленням присутні спостерігали сценку про Святого Миколая, підготовлену учнями 7-Б класу Дудар Юлією, Зубчиком Юрієм, Ляшик Іриною та Переходьком Максимом. Прекрасно із роллю Святого Миколая справився Зубчик Вадим. І учасників, і гостей свята було обдаровано солодощами та фруктами.

PC180444 новый

PC180474 новый

PC180492 новый

Слова подяки хочеться висловити керівнику 8-А класу Гурин Оксані Аркадіївні, яка допомогла у підготовці та проведенні свята.

Тож прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят!

Червень 2018