^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

Красива золота осінь вишиває клени, сріблом осипає землю, дарує світові чудове свято - День учителя. Це свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників освіти – це особливий день, адже саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом.

Це свято, коли один раз на рік наближається день, коли всі, вимовляючи слово «вчитель», згадують при цьому не контрольні роботи чи ЗНО, а лагідну посмішку, добру пораду своїх наставників.

P9290286

Учитель – одна з найважливіших професій, вона для обраних. Вчитель щодня стоїть під прицілом сотень допитливих дитячих оченят, веде дітвору до вищих сходинок пізнання.

Яке ж серце потрібно мати учителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, вічно молодій душі!

P9290290

До вчителя йдуть зі своїми болями й радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє...

Учителю, ім’я твоє святе.
Ти з нами скрізь у будні і у свято.
З тобою і сміливість в нас росте,
І стільки щастя та тепла багато!
І радості безмежна дивина,
Бо вчитель з нами завжди і повсюди.
Шкільна пора яскрава та ясна...
І так завжди, в усі століття буде!

29 вересня 2017 року в навчальному закладі відбулося свято «Ми всім зобов’язані вчителям», присвячене Дню працівників освіти. Одинадцятикласники організували святкову зустріч вчителів при вході у школу. Впродовж всього дня у закладі панувала приємна атмосфера хорошого настрою, посмішок, привітань та побажань. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це - бути вчителем. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишили в пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.

P9290268

Шкільна родина зібралася в цей день в актовій залі на святковий концерт. Зі сцени звучали щирі слова вдячності педагогам за їхню почесну працю, за відданість професії, за доброту та любов. Талановиті діти порадували ліричними піснями, запальними танцями, гуморесками, вітали своїх улюблених вчителів, дарували їм квіти і маленькі знаки уваги.

Духовна сила України - це її люди. А люди, які працюють у школі - безсумнівно, золотий запас нації.

Зі святом, дорогі Вчителі!!!

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити