^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

У вівторок, 06 лютого, у нашому закладі з робочим візитом побував голова районної державної адміністрації Віталій Григорович Люшин, його заступник Ірина Василівна Жилінська, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кузьмівна Бойчук. Тут відбулася зустріч з адміністрацією опорного закладу, завідувачами Колодязнівської та Хотинської філій, їх заступниками. Учасники зустрічі за круглим столом обговорили важливі етапи створення опорного закладу. Розмова пройшла по-діловому, відверто та щиро, в дружній атмосфері.

З вступним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Люшин В.Г. Він зокрема зазначив, що це не перша подібна зустріч, вона перш за все проводиться з метою вироблення чітких кроків на шляху створення опорного закладу, його повноцінного функціонування.

Сергій Васильович Минюк, директор опорного закладу, який взяв слово наступним, проінформував про той стан справ у опорному закладі, який на даний час існує. Сергій Васильович зазначив, що на сьогодні належним чином налагоджено спілкування між опорним закладом та його філіями, проведено ряд робочих нарад з метою приведення документації закладу до належного рівня, розроблено заходи щодо організації освітнього процесу в опорному закладі та філіях. Найближчим часом заплановано провести конференцію, загальні збори. На сьогодні вирішено питання з організацією харчування учнів пільгових категорій у Колодязнівській філії, проведено процедури із закупівлі палива для котелень філій, вирішено ряд господарських питань. Окремо було піднято питання щодо проведення капітальних робіт, зокрема завершення влаштування внутрішніх санвузлів у Колодязнівській філії, реконструкції основного приміщення опорного закладу, роботи щодо проведення ремонту даху Хотинської філії. На часі проведення капітального ремонту шкільного автобуса, який необхідний для подальшого функціонування опорного закладу.

Зустріч голова текст

Варто зазначити, що розмова проходила у формі діалогу, на питання що виникали, учасники зустрічі старалися знаходити вичерпні відповіді.

Своїми думками з приводу проблем, що виникають на початкових етапах функціонування опорних закладів, поділилася начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кузьмівна Бойчук. Вона звернула увагу присутніх на особливості фінансування освітньої галузі району у 2018 році, організації освітнього процесу тощо.

Віталій Григорович Люшин наголосив на необхідності участі у різних проектах, з метою залучення додаткових джерел фінансування, організації інклюзивного навчання.

На зустрічі було піднято ряд питань, для вирішення яких опорному закладу необхідно заручатись підтримкою владних структур районного та обласного рівнів.

Учасники зустрічі були одностайні: всі ми знаходимося на правильному шляху, реформи, які проводить уряд, на часі, вони вкрай необхідні, задля розвитку та виходу на новий рівень освітньої галузі району.

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити