^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

06 лютого 2018 року в опорному закладі відбулася робоча зустріч педагогічного колективу та адміністрації закладу із завідувачем та методистами районного методичного кабінету Мельничук Лідією Степанівною, Швед Людмилою Миколаївною, Хвищук Ніною Пилипівною, Житковською Ганною Тохилівною.

Під час було обговорено та опрацьовано планування роботи опорного закладу, написання підсумкових наказів, посадових інструкцій, заповнення та збереження алфавітних книг, особових справ учнів та педагогічних працівників філій.

Надано методичну допомогу асистенту вихователя інклюзивної дошкільної групи. Проведено тренувальну реєстрацію та PR-кампаніїю щодо ЗНО-2018 з учнями 11-х класів.

Методисти2

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням завідувача методкабінету і методистів з педагогічним колективом щодо проведення уроків у контексті компетентнісної освіти в умовах Нової української школи.

Методисти1

 Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити