Усе засипав білий сніг.

А з ним – відлига на поріг.
Зимові ігри і розваги

Відпочинку - переваги!

Зима – найхолодніша пора року, але все одно дуже цікава та весела. Коли, як не зимою можна покататися на санчатах, ковзанах, зліпити снігову бабу, погратися в сніжки. Останніми днями зима тішить снігом, а це означає, що в усіх є необхідний «сніговий інвентар», щоб побудувати казкові снігові споруди і гарно відпочити на свіжому повітрі.

Діти закладу активно долучилися до організованої рухової активності та зимових розваг і взяли участь в конкурсах «Сніговик ФЕСТ» та «Зимова фортеця» у рамках проведення Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Учні початкових класів побудували велетенські сніговики і розфарбували їх в патріотичному та українському стилі.

Вихованці дошкільних груп «Ромашка», «Сонечко», «Калинка», «Веселка» побудували неймовірно гарну «Зимову фортецю». Діти від проведених заходів отримали позитивні емоції та гарний і корисний відпочинок!

IMG 20180208 125041 новый

IMG 20180208 125245 новый