Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”. Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Важливим етапом підготовки і виявлення обдарованих учнів є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

11 та 17 лютого 2018 року учні нашого закладу Андрощук Наталія Сергіївна та Карпинська Юлія Ярославівна взяли участь у ІІ (обласному) турі конкурсу-захисту, який відбувся в Національному університеті водного господарства та природокористування.

МАН ІІетап 2

Першою частиною конкурсу було оцінювання навчальних досягнень із базової дисципліни, другою – захист науково-дослідницьких робіт. І хоча дівчата не стали переможцями конкурсу-захисту, але здобули той неоціненний досвід, який з часом виллється у великі відкриття.

МАН ІІетап 1

Тож побажаємо їм натхнення, нових злетів, перемог, надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук. Вітаємо також наставників – Андрощук Тетяну Василівну, вчителя хімії, та Лукавенко Тетяну Панасівну, вчителя біології, які  допомагали, консультували, підтримували юних дослідників, бажаємо міцного здоров’я, успіхів на педагогічній ниві!