В рамках проведення Тижня протипожежної безпеки 22 лютого 2018 року учні 5-6-х  класів відвідали третій державний пожежно-рятувальний пост державного пожежно-рятувального загону №5 Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області села Моквин.

Працівники радо зустріли учнів. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу, капітан служби цивільного захисту Федорчук О.Ю. познайомив дітей з приміщенням чергової частини та із сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко  виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої миті.

Пож1 000

Пож7 000

Під час спілкування з вогнеборцями діти пригадали основні причини виникнення пожеж та повторили правила пожежної безпеки. Школярі мали можливість роздивитись пожежну форму, приміряти каски. Велике враження справили на всіх пожежні машини та можливість посидіти у них і трішки уявити себе у ролі вогнеборця. Діти змогли приміряти спорядження рятівника, це всім сподобалось і викликало розуміння складності й відповідальності цієї важливої професії. Пожежні продемонстрували можливості техніки у ситуації боротьби з вогнем.

Пож2 000

Діти переконалися, що професія пожежника є дуже відповідальною, цікавою й героїчною. Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги. Таке спілкування з пожежниками-рятувальниками в неформальній обстановці дозволило дітям отримати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та поведінки при виникненні надзвичайної ситуації.

Пож3 000

Пож4 000

Радісні та переповнені враженнями поверталися учні з пожежної частини. Переконані, що ця екскурсія доповнить знання та навички школярів із безпеки життєдіяльності, а також поглибить інформацію про важливість професії пожежного.

Пож5 000

Пож6 000

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності