У Прислуцькому навчально-виховному комплексі вже стало доброю традицією напередодні Дня працівника освіти проводити футбольний матч між командами вчителів та учнів випускних 11 класів. Цьогорічне свято не стало винятком. Спортивний майданчик на шкільному подвір’ї був переповнений вболівальниками, адже кожен хотів як найкраще підтримати свою команду. Неперевершена атмосфера спортивних змагань сприяла отриманню всіма присутніми гарного настрою та незабутніх вражень.

На футбольному полі відбувалися безкомпромісні змагання, ніхто з учасників не хотів поступатись. Гра проходила з перемінним успіхом, перевагою володіла то одна, то інша команда. Два тайми по 20 хвилин переможця не виявили, і все мала визначити серія післяматчевих пенальті. З рахунком 2:0 перемогу святкувала команда вчителів.

Учасники змагання потиснули один одному руку, побажали добра та успіхів.

Вболівальники щирими оплесками привітали учасників футбольного матчу. До слова, змагання з футболу між команди вчителів та учнів напередодні Дня працівника освіти проходять з 2006 року щорічно. І завжди перемагає дружба, гарний настрій та позитивні емоції!