^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

Відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року за №87 та з метою здійснення просвітницької роботи про "Нову українську школу", налагодження партнерських відносин з батьками майбутніх першокласників 29 березня 2018 року в нашому закладі відбулося заняття батьківського всеобучу з теми "Підготовка дітей до школи. Перший клас без проблем".

Приємно зазначити, що на даний захід зібралися всі батьки, діти яких підуть до першого класу в 2018-2019 навчальному році. Всього в наступному навчальному році "Нова українська школа" радісно зустріне 81 першокласника, з них 47 в опорному закладі, 22 в Колодязнівській філії та 12 в Хотинській філії.

Лекторій НУШ2

Перед батьками із змістовною лекцією виступила Марина Володимирівна Рубінс, методист комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет", яка зосередила увагу на роль батьків у новій українській школі.

Присутнім на заході батькам було представлено відеозвернення Віталія Григоровича Люшина, голови Березнівської районної державної адміністрації, про роль влади у впровадженні нового державного стандарту початкової освіти.

Перед батьками виступила Наталія Анатоліївна Мамчур, логопед опорного закладу, яка говорила про основні завдання, що стоять перед батьками у формуванні мовлення дітей.

В заході також взяли участь адміністрація закладу, вчителі початкових класів.

Лекторій НУШ1

Завдячуючи батькам, виступаючим, захід виявився цікавим, змістовним та корисним. Бажаємо всім творчості, добра та миру!

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити