^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

1939-1945. Ніколи знову

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 8 травня 2018 року біля пам’ятника "Скорботна мати" відбулися традиційні урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В заході взяли участь учнівські та педагогічні колективи опорного закладу Прислуцький НВК та філії Колодязнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, сільський голова та працівники сільської ради, громадськість.

CIMG2472 000

Урочисте свято до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні підготували талановиті учні Колодязнівської ЗОШ І-ІІ ступенів на чолі із заступником завідувача філії Меленчук Н.І. та педагогом-організатором Мамчур Т.П.

Розпочався захід виконанням Державного Гімну України. З вітальним словом до односельців звернулася сільський голова Алла Семенович, яка відзначила, що 8 і 9 травня уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

CIMG2482 000

Ведучі заходу Власюк А., Ющук Д., Огородник В., Люшин М., майстерно та артистично зуміли передати емоційну насиченість, зміст і настрій слухачам. У виконанні школярів лунали поетичні рядки та пісні про війну та ціну людського життя тоді і сьогодні, безмежну вдячність землякам, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни, боролися за волю та мир на всій землі.

CIMG2488 000

Полонили своїм співом педагоги закладу Дудар Н.С та Дениско О.І. Керівники установ та учні поклали до пам’ятника квіти.

 CIMG2501 000

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити