11, 12 травня 2018 року на базі Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

210 учнів із 21 загальноосвітнього навчального закладу району демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

CIMG2513 000

Оцінювала конкурс суддівська колегія.

Рої демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали смугу перешкод, змагались в перетягуванні линви, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, а також дивували своїми талантами, смакували козацьким кулішем.

CIMG2574 000

Представляли наш заклад (рій «Случеві лицарі») Дудар Іван – ройовий, Дзюба Михайло, Кравець Іван, Мамчур Ольга, Пилипчук Віталій, Хавтура Вікторія - учні 11-А класу, Люшин Віктор, Рибачук Сергій, Шнек Олег, учні 11-Б класу, Кравець Віка, учениця 10-А класу.

CIMG2591 000

Всі наші учасники до виконання завдань поставились з великим натхненням та завзяттям, відповідальністю і бажанням. Особливих досягнень наші учасники добились у конкурсах «Стрільба» - 1 місце, «Перетягування линви» - 2 місце. З приємністю слід зазначити, що Хавтура Вікторія перемогла в особистому заліку зі стрільби з пневматичної гвинтівки, отримавши цінний приз. В загальному заліку наш рій «Случеві лицарі» посів високе 4 місце, поступившись командам з Городища (І місце), Моквина та Віткович.

Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та неймовірних вражень. Вітаємо учнів-учасників та педагогів закладу, які підготували команду, та бажаємо успіхів у подальших змаганнях

CIMG2598 000