^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Ось і завітав до нас місяць Жовтень. Учні нашого закладу зустрічали його щорічним конкурсом краси «Королева Осені – 2017». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. У ролі Чарівної осені була Мамчур Лілія, в ролі Золотої осені була Щирук Христина, в ролі Барвистої осені була Переходько Ангеліна, у ролі Неперевершеної осені була Омельчук Карина. Учасниці конкурсу – учениці п’ятих і шостих класів продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року. Настрій у присутніх був неперевершеним – завдяки красі осені та красі конкурсанток.

Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі в складі Лукавенко Т.П., заступника директора з виховної роботи, Ванджури В.В., керівника гуртка хореографії, Люшиної Ірини, учениці 10-Б класу, визначити Королеву Осені.

PA230080

Спочатку було урочисте представлення учасниць. Кожна з них проявила оригінальність та неповторність. Інші випробування виявилися не менш цікавими за попередні. Конкурс «Показуха» був дуже веселим, тому що претендентки на звання «Королева осінь - 2017 намагалися відтворити рядок з української пісні без слів, а тільки за допомогою міміки та жестів. Варто зазначити, що дівчата розкривали свої артистичні здібності разом із кмітливістю настільки, що глядачі разом із членами журі були у захваті! Не менш цікавим було змагання під назвою «Мій талант»: дівчата співали, декламували вірші, демонстрували вироби, зроблені власними руками, пригощали смачними стравами. Претендентки на це незвичайне звання вразили глядачів своїми виступами під час виконання завдань: «Зроби мені зачіску», «Юний поет», «Я модельєр». А енергія, яку вони випромінювали, передавалась глядачам, які активно підтримували конкурсанток оплесками. Конкурс «Я модельєр» відкрив нам таланти учасниць у моделюванні одягу. Кожна із представлених моделей вразила і захопила усіх присутніх, бо матеріали, із яких були зроблені сукні, – незвичайні: кольоровий та газетний папір, серветки, поліетиленові пакети, декоративні сітки. Кожен витвір передавав осінній настрій творця.

PA230081

Конкурс «Осіння фантазія» був домашнім завданням. Треба було підготовити композицію з осіннього матеріалу, дати оригінальну назву і розповісти про неї.

PA230097

Настав час підсумків та визначення переможниці. Королевою Осені – 2017 стала учениця 5-А класу Омельчук Карина. Окрім цього, нагороди та звання отримали: Мамчур Лілія - «Міс Фантазія», Щирук Христина - «Міс Талант», Переходько Ангеліна - «Міс глядацьких симпатій». Свято пройшло у атмосфері краси та особливого осіннього настрою!

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Українське ділове мовлення. Календар свят

ПОГОДА