Ось і завітав до нас місяць Жовтень. Учні нашого закладу зустрічали його щорічним конкурсом краси «Королева Осені – 2017». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. У ролі Чарівної осені була Мамчур Лілія, в ролі Золотої осені була Щирук Христина, в ролі Барвистої осені була Переходько Ангеліна, у ролі Неперевершеної осені була Омельчук Карина. Учасниці конкурсу – учениці п’ятих і шостих класів продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року. Настрій у присутніх був неперевершеним – завдяки красі осені та красі конкурсанток.

Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі в складі Лукавенко Т.П., заступника директора з виховної роботи, Ванджури В.В., керівника гуртка хореографії, Люшиної Ірини, учениці 10-Б класу, визначити Королеву Осені.

PA230080

Спочатку було урочисте представлення учасниць. Кожна з них проявила оригінальність та неповторність. Інші випробування виявилися не менш цікавими за попередні. Конкурс «Показуха» був дуже веселим, тому що претендентки на звання «Королева осінь - 2017 намагалися відтворити рядок з української пісні без слів, а тільки за допомогою міміки та жестів. Варто зазначити, що дівчата розкривали свої артистичні здібності разом із кмітливістю настільки, що глядачі разом із членами журі були у захваті! Не менш цікавим було змагання під назвою «Мій талант»: дівчата співали, декламували вірші, демонстрували вироби, зроблені власними руками, пригощали смачними стравами. Претендентки на це незвичайне звання вразили глядачів своїми виступами під час виконання завдань: «Зроби мені зачіску», «Юний поет», «Я модельєр». А енергія, яку вони випромінювали, передавалась глядачам, які активно підтримували конкурсанток оплесками. Конкурс «Я модельєр» відкрив нам таланти учасниць у моделюванні одягу. Кожна із представлених моделей вразила і захопила усіх присутніх, бо матеріали, із яких були зроблені сукні, – незвичайні: кольоровий та газетний папір, серветки, поліетиленові пакети, декоративні сітки. Кожен витвір передавав осінній настрій творця.

PA230081

Конкурс «Осіння фантазія» був домашнім завданням. Треба було підготовити композицію з осіннього матеріалу, дати оригінальну назву і розповісти про неї.

PA230097

Настав час підсумків та визначення переможниці. Королевою Осені – 2017 стала учениця 5-А класу Омельчук Карина. Окрім цього, нагороди та звання отримали: Мамчур Лілія - «Міс Фантазія», Щирук Христина - «Міс Талант», Переходько Ангеліна - «Міс глядацьких симпатій». Свято пройшло у атмосфері краси та особливого осіннього настрою!

Липень 2018