Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень , нових переживань, надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів та батьків. Це свято неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для людини. Цей день незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

CIMG0691 000

День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

CIMG0706 000

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвірї навчально-виховного комплексу..

Наш заклад гостинно відкрив двері для допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Гучними оплесками зустріли їх присутні, яких привели на свято батьки.

CIMG0697 000

Директор С.В.Минюк привітав з початком нового навчального року учнів, батьків та вчителів. Побажав нових звершень та перемог у навчанні.

Також веселими та дотепними віршами привітали всіх присутніх першокласники.

CIMG0693 000

Хвилювалися й випускники, адже це їх останнє першовересневе свято в рідній школі.

CIMG0720 000

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже, гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці. Вчителів надихнуть успіхи вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

CIMG0753 000