На хвилі ідей НУШ діти і вчителі початкових класів ОЗ Прислуцький НВК почали навчальний рік зі спільного першого уроку. Це був квест "Діти об'єднують Україну". Кожен клас "об'єднав Україну", подолавши маршрут із дванадцятьма зупинками. Подорожуючи маршрутом квесту, діти дізнались багато цікавого про історію свого краю, його мову і символи. Познайомились з європейськими країнами, склали самостійно карту України із пазлів-областей, малювали свої мрії і вчились відрізняти їх від простих бажань.

Брали участь в українознавчій вікторині, побували в мобільній бібліотеці, а ще танцювали, співали, грали в народні рухливі ігри. Прибирали свій шкільний дім і прикрашали його патріотичними кульками, вчились берегти своє здоров’я і гордитися високим званням Українця.

А на завершення свята-гри, склавши карту, відшукали смачний солодкий скарб і розділили його з друзями. Кожен учасник зміг відчути себе творцем великої ідеї, ім’я якій - УКРАЇНА

Відео за посиланням