З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення учнів до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в закладі відбулися спортивні та освітньо-виховні заходи з нагоди проведення Всеукраїнського олімпійського уроку.

06 вересня відбулося урочисте відкриття Олімпійського уроку, метою якого є - донести до кожного, що заняття фізкультурою та спортом роблять людину сильною, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами, відволікають її від шкідливих звичок, а головне – роблять здоровою. Переконатися у добрій фізичній підготовці учнів допоміг Олімпійський урок. На загальношкільній лінійці, яку урочисто відкрили учні 9-Б класу, учні дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги.

IMG 20180907 085510 000

У рамках Олімпійського уроку було проведено спортивне свято «Веселі старти» серед учнів молодших класів, змагання з футболу, стрибки через скакалку, стрибки у довжину, підтягування на перекладині, біг 60 метрів, в яких усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість. Переможці спортивних  змагань були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці. Веселими і задоволеними залишилися всі учні та та вихованці закладу.  Ми ще раз побачили, що в нашому закладі  ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам  впевненості, сміливості та перемог. Займайтесь спортом, адже спорт – це життя, здоров’я, він загартовує силу духу, характер, в спорті можна знайти і багато друзів, і приємних відкриттів.

IMG 20180907 085759 000

IMG 20180907 090822 000