Корисні лінки

Дорогі друзі!Акція! #КопійкиРятуютьЖиття у нашому закладі підійшла до завершення. Відзначу особливо цінних учасників акції - дітей. Їхня щирість і турбота робить цей світ кращим і дає надію на наше спільне світле майбутнє.Дякуємо всім педагогам, які навчають учнів любові до ближнього, вдячні батькам, за виховання своїх кровинок. І не важливо, скільки дитина вкинула в скриньку - 10 копійок, чи 10 гривень, важливо те , що ви не байдужі, до проблем інших.

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи у нашому закладі проходила національно - патріотична акція «Повертайся живим!». Акцію було проведено з метою виховання дітей та молоді на засадах патріотизму, національної свідомості, гідності та шанобливого ставлення до учасників бойових дій, які зараз перебувають в зоні ООС

Цьогоріч 21листопада минає 7років від тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
20 листопада 2020 року з нагоди відзначення Дня Гідності та свободи в ОЗ Прислуцький НВК
" ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" у 9-Б класі проведено урок мужності "Нескорена країна", гаслом якого стали слова: " Шукаючи Європу, ми знайшли Україну".

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони - найбільш незахищена і вразлива верства населення. Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків - без прав.

Захист дитинства у цілому світі
Це – місія честі, любові, добра.
Заради майбутнього треба нам жити.
Прекрасне і вічне нехай не вмира.

З нагоди Міжнародного дня дитини, психологічною службою закладу було проведено поле-чудес «Правова абетка» для здобувачів освіти 9-А класу.

16 листопада в закладі були проведені заходи з нагоди Міжнародного дня толерантності. Мета усіх дійств - формування в здобувачів освіти принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування в закладі.

Класним керівником 6-Б класу І.М. Минюк був проведений виховний захід "Толерантність врятує світ", під час якого учні декламували вірші, мали змогу перевірити за допомогою експрес-тесту на скільки вони є толерантними, створювали "квітку толерантності" та за допомогою вправи "Ми різні, але ми разом" зробили висновок, що попри унікальність кожного, вони мають щось спільне, а тому, повинні підтримувати один одного та поважати.