Корисні лінки

12 лютого 2020 року у дошкільному навчальному закладі відбулося ІІІ засідання навчального семінару «Особливості організації навчального простору інклюзивної освіти». Були розглянуті актуальні питання: непроста поведінка – як взаємодіяти з дітьми з особливими освітніми потребами (РАС) та розлад дефіциту уваги та гіперактивності: що потрібно знати батькам і вчителям.

10 лютого 2020 року на базі закладу пройшли планові заняття з питань цивільного захисту, що передбачені Програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуацій  працівників закладу. Було проведено повторення основних розділів Плану реагування на надзвичайні ситуації закладу освіти, переглянуто навчальні фільми: «Про правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій»

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації від 06.02.2020 року №19 ,,Про зупинення освітнього процесу", в Прислуцькому навчально-виховному комплексі "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" призупиняється освітній процес з 07.02.2020 року по 14.02.2020 рік.

karantin3 новый

Дівчата завжди хочуть бути незалежними, самостійними. Але в душі завжди мріють про те, щоб поруч був сильний, розумний, мужній хлопець, який би захистив  від всіх напастей цього світу. То що ж може бути прекрасніше, ніж день поруч з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими хлопцями - день, коли був обраний «Містер закладу». Що може бути краще, аніж незабутні емоції, сміх, сімейна атмосфера в затишному місці.

25 січня 2020 року у м. Рівне на базі Рівненської загальноосвітньої школи №27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учасниками якої були учні нашого району. Приємно те, що серед цих учасників була учениця 10 класу, нашого навчально-виховного комплексу, яка достойно представила район та посіла почесне призове місце.