Сьогодні, 5 березня 2024 року, у нашому ліцеї відбулося відкриття класу безпеки!

З цієї нагоди до закладу завітали Руслан ПИЛИПЧУК, Березнівський міський голова, Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, директор департаменту освіти та науки Рівненської ОДА, Марина ПАШКОВСЬКА, заступник директора департаменту освіти та науки Рівненської ОДА, Марія ЖИЛЬЧУК, начальник відділу освіти, культури, спорту управління охорони здоровʼя, освіти, культури, спорту Рівненської РДА, Анатолій ГУДЬКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради, Ірина ЖДАНЮК, Віталій САС, представники НМЦ БЖД у Рівненській області, Павло ДЕГТЯР, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Рівненського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області, Світлана БОЙЧУРА, інспектор ювенальної превенції відділення поліції номер 4 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області.

З 13 листопада по 17 листопада в закладі проходив у дошкільному підрозділі пройшов Тиждень мистецтва. Метою тижня було створення умов для сприймання дитиною краси через емоції, переживання, формування ціннісного ставлення до краси, загальної культури, що є основою моральності, а також творчого підходу до життя.

Ходить осінь по садках,

Ходить усміхається.

Ніби в казці швидко так кольори міняються.

В осінню пору року відбулося цікаве, творче та веселе "Свято осені" у групі "Ромашка". Яскрві осінні барви об'єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі  діти із задоволенням співали пісні, танцювали, розказували вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - чарівниця Осінь, яка порадувала дітей іграми, загадками, піснями. По  завершенню свята, Осінь пригостила дітей запашними яблуками. Діти отримали справжню насолоду від осіннього свята.

10 жовтня відзначається Всесвітній день ментального здоров’я. Це ще одна нагода підкреслити важливість піклування про свій внутрішній світ, ментальне та емоційне благополуччя.
Учні Прислуцького ліцею долучились до тематичного квесту «Моє психічне (ментальне) здоровʼя», який організували спільно практичний психолог Олена Боровець та бібліотекар Прислуцької ПШБ Наталія Дзюбук. З учасниками заходу попередньо провели бесіду про те, як важливо дбати про ментальне здоровʼя, розуміти свій внутрішній стан та продемонстрували вправи і техніки емоційного врівноваження. Після чого, учні відправились по зупинкам квесту.
Сьогодні, в ОЗ Прислуцький ліцей, відбулася зустріч здобувачів освіти 5-9 класів з головним спеціалістом служби у справах дітей Березнівської міської ради Романом ЛЕСЮКОМ.
Роман Романович провів надзвичайно актуальну лекцію з теми «Недопущення булінгу (цькування) в освітніх закладах», на якій ознайомив присутніх з проявами, причинами та наслідками булінгу, а також акцентував увагу на відповідальності за вчинення цього ганебного явища.
Дякуємо за змістовну та корисну бесіду 🤝
бесіда 000