^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

В опорному закладі була проведена інструктивно-методична нарада з класними керівниками «Формування безпечного освітнього середовища, запобігання булінгу в школі». Заступник директора з навчально-виховної роботи Лукавенко Т.П. ознайомила класних керівників із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Важливість закону в тому, що булінг карається штрафом батьків, діти яких причетні до булінгу. Притягуються до кримінальної відповідальності вчителі, адміністрація школи, яка приховує випадки булінгу. Для класних керівників були розроблені рекомендації «Як виявляти факти булінгу в закладі та реагувати на них». Було організовано перегляд відеопрезентацій «Булінг: як його розпізнати?», «Як боротися з булінгом: поради вчителям, класним керівникам». Були розроблені поради здобувачам освіти:

розвивати себе, бути сильними особистостями, адже таким людям немає потреби самостверджуватися за рахунок іншого;

більше спілкуватися з батьками незважаючи на їхню зайнятість. Батько чи мати – найближчі люди, які вислухають, підтримають, порадять та допоможуть у бідь-якій ситуації;

не можна замикатися, а говорити про свої проблеми.

Отримати більше інформації можна за номером гарячої лінії Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером: 0800213103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).

Зупинимо булінг разом!

IMG 3726 000

IMG 3727 000

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити