07 червня 2019 року в м.Вараш відбувся фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп».

До палацу культури ім. Лесі Українки з’їхалися учасники освітнього проекту «Відкривай Україну» з Волинської та Рівненської областей, для того, щоб вражати, дивувати та боротися за звання найкращого проекту своєї області та можливість потрапити до фіналу проекту, який відбудеться у Києві.

В півфіналі брало участь 12 команд. Були представлені різні проекти з тем урбаністики, екологічні, соціальні, культурні.

До складу журі входили бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти, для визначення однієї команди-переможця регіону. Наша команда «Случеві лицарі» представила проект «За життя – без сміття». Учні продемонстрували своє бачення та дії щодо збереження довкілля, очищення планети від сміття. Окрім локації «Конкурс проектів» відбулися ще дві важливі локації: виставкова зона (ярмарок проектів /стартатів), панельні дискусії та круглі столи. Група експертів обговорила актуальне питання для нашого регіону: реальний стан інклюзії в школах, інклюзія в НУШ; знайомство з законодавчою базою та стратегією втілення.

«Відкривай Україну» - це командне змагання. Його мета – пробудити в школярах нестандартні таланти, а саме: організаторські навички гуртування навколо себе команду однодумців, вчитися реагувати на проблеми, а не ховатися від них. Діти вчаться працювати разом, налагоджувати ефективну комунікацію, співпрацювати в дуже різних ситуаціях із дуже різними людьми.

Участь у подібних заходах, неоцінений досвід та знання, отримані під час поїздки, сподіваємось, мотивуватимуть школярів для участі в нових проектах.

Проект «Відкривай Україну» згуртував дітей та став стартом до особистісного розвитку. За такими ініціативними та сміливими дітьми – майбутнє України!

1а 000

2а 000