Осінь -  це пора року, яка має багато цікавих та приваблюючих  подій розважального характеру.Зазвичай, жовтень є місяцем золотої гами природи, найчарівніший, найпрацьовитіший місяць, тому що саме у ньому відбувається підсумок усього річного життя людини.

Як і усі місяці, він має також своє «культурне життя». Однією із найочікуваніших подій для учнів нашого закладу є щорічний конкурс «Королева Осені». На один день,22 жовтня, школа поринула в чудову осінню казку.

Ведучі свята Переходько Ангеліна та Мамчур Лілія запросили на сцену найчарівніших, найвродливіших,найактивніших учасниць конкурсу.

На звання «Міс Осінь – 2019» претендували чотири учасниці:Мудра Марія, Переходько Ангеліна, Омельчук Катерина, учениці 5-А класу та

Гурин Анастасія, учениця 5-Б класу.

Тож  конкурсантки  протягом свята показали свої здібності у різних номінаціях. У конкурсі «Мій талант» учасниці дійсно показали свій талант у грі на фортепіано, на скрипці, у виконанні авторських віршів і, звичайно. не обійшлося без пісні.Пісню «Диво-осінь» виконала Переходько Ангеліна, а Гурин Анастасія пісню «Три бажання».Наші конкурсантки підготували оригінальні домашні завдання – композиції з природного матеріалу. Кожна з учасниць підготувала вироби з природних матеріалів: аплікації, фруктові композиції, композиції з квітів. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Фантазії дітей не було меж.

Компетентне журі, до складу якого входили президент шкільного парламенту Пилипчук Тарас, лідери УС Ляшик Ірина та Гарбарчук Катерина довго сперечалося, адже всі конкурсантки були достойні отримати звання Королеви.

За підсумками конкурсу звання «Міс талант» отримала – Мудра Марія, «Міс чарівність» - Омельчук Катерина, «Міс глядацьких симпатій» - Переходько Ангеліна.

А переможницею конкурсу і звання «Королева Осені - 2019» отримала Гурин Анастасія.Учасники хореографічного колективу «Грація» подарували на святі захоплюючий український танок.

Свято пройшло весело і цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.