^Вверх
13 листопада у ОЗ Прислуцький НВК пройшли заходи до Всесвітнього дня доброти. Символом цього дня вважається відкрите серце. Його намалював французький художник Оріль. Цього дня 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Великобританія, США. Пізніше, до руху приєдналися й інші країни. У деяких державах на це свято прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти.
Як стверджують психологи з університету Квансей Гакуін і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність та інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не тільки з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично відчувають себе краще, відчувають своє життя гармонійнішим. Інший "побічний ефект" доброти - вироблення "гормонів задоволення". Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, відомих як прекрасне природне знеболювальне. Крім того, ендорфіни мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стрессу. Нарешті, чуйність супроводжується душевним піднесенням, яке межує з ейфорією, що пояснюється виробленням гормону серотоніну, який регулює наш настрій.
Цього дня в школі пройшла акція "Даруй всім добро", учні навчально-виховного комплексу мали змогу ознайомитися із корисними порадами в інформаційному куточку "Серце підкаже, як творити добро".
Класним керівником, Минюк Іриною Миколаївною, для учнів проведено виховний захід "Ми даруєм всім добро" з метою формування вміння усвідомлювати власні пріоритети поведінки, вираження почуттів.
Щоб повірити в добро, дитина сама повинна зробити добру справу.