^Вверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


МЕНЮ САЙТУ

Корисні лінки

15 та 23 лютого у Національному університеті водного господарства та природокористування м.Рівне проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2019–2020 навчальному роціПриємно те, що у цьому конкурсі, захищали свої науково-дослідницькі роботи три учні нашого закладу, які перемогли у І етапі, а саме:

 - секція «Соціологія», тема науково-дослідницької роботи «Актуальні проблеми працевлаштування молоді Рівненщини», учень 10 класу Пилипчук Тарас Сергійович, - науковий керівник Комар Василь Олександрович;

- секція «Українська література», тема науково-дослідницької роботи «Образ неординарної дитини у творчості Івана Франка та Григора Тютюнника», учениця 10 класу Філімонова Ольга Михайлівна, - науковий керівник Гурин Оксана Аркадіївна;

- секція «Зарубіжна література», тема науково-дослідницької роботи «Тема Різдва і гуманізму в творах Чарльза Діккенса (за повістю «Різдвяна пісня в прозі»)», учениця 11 класу Кухарчук Світлана Григорівна, - науковий керівник Кухарчук Галина Миколаївна.

Всі гарно та достойно захистили свої роботи. Дуже приємно те, що Оля зайняла почесне ІІІ призове місце у ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2019–2020 навчальному році. Тарасу та Світлані не вистачило зовсім трішки, щоб піднятися на призовий пятдестал.

Тож вітаємо Олю та Оксану Аркадіївну з почесним ІІІ місцем !!!

20200226 115234 новый

Мала академія наук сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості. Бажаємо нашим учасникам конкурсу-захисту не зупинятися на досягнутому, нових звершень і успіхів на шляху до нових знань!!!

Додати коментар

Автору некоректних коментарів доступ до сайту буде заблокований.


Захисний код
Оновити