Осінь прилинула чудова, привітна,
Хоч і нема вже співочих пташок,
Але всіма вона барвами квітне
І золотий у берізки вершок.

Щедра осінь знову завітала в Україну і вже цілий місяць повноправно владарює. 30 вересня у нашому закладі відбулася виставка «Осінній барвограй».  Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів, фруктів.

Школярики завзято укладали кожну квіточку та рослинку у власні композиції, терпляче втілюючи задуману ідею. Зрештою, представлення краси та гармонії у композиціях вийшло яскравим і незабутнім. Кожна дитяча робота - це витвір мистецтва. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів закладу, які підготували виставку осінніх дарів. З квітів, осінніх листочків, гілочок,каштанів, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Тут були чарівні їжачки картоплі,казкові герої з овочів та фруктів,кораблі з кабачків та багато інших цікавих виробів з природних матеріалів. Кожна представлена робота заслуговувала на увагу та нагороду.
Виставка потішила своєю красою, різнобарв’ям, а учні вклали в композиції частину своєї душі. Неймовірні за своєю красою та оригінальністю, композиції з квітів та природних матеріалів прикрасили вестибюль навчального закладу, подарувавши всім гарний настрій.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу:
І місце Андрощук Дмитрій 8-А клас, Боровець Данил 5-А клас,Зубчик Іван 5-Б клас.                                                                                                                                     ІІ місце Шевчук Поліна 5-Б клас,Андрощук Марія 5-А клас,Усач Вікторія 6-Б клас.                                                                                                                                                    ІІІ місце Трофимчук Поліна 5-Б клас, Семенович Роман 5-Б клас,Корнійчук Олександра  5- Б клас, Семенович Олександр та Зубчик Вікторія з 5-А класу.

Кожна робота заслуговує уваги, в яку діти вклали частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного. Усі роботи разом створили неймовірну красу, якою милувалися учні та вчителі закладу.  Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.
Висловлюємо щиру вдячність учням, класним керівникам, батькам за проявлені фантазію та творчість у виготовленні виробів до виставки «Осінній барвограй». Бажаємо, щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб в кожну оселю завітала гарна пісня, чудовий настрій, мир і злагода!