Доброта - це проміння, що світло дарує,

Доброта - це тепло, що від серця іде.

Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,

Та прямими шляхами у світі веде.

13 листопада у світі відзначається Всесвітній день доброти. Найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути добрим. Учні нашого закладу долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту.

Наші учні мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили,кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно. На протязі дня учні долучилися до акції «Копійки рятують життя», малювали малюнки на тему «Доброта врятує світ», «Плакати доброти», створювали букет побажань, розповідали вірші про доброту. Про добро можна багато і красиво розповідати, говорити,мріяти. Але слова не принесуть ніякої користі, якщо добрі діла не

втілювати в життя, якщо гарні слова залишаться лише словами.Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо хочеш щирих стосунків, то пам’ятай ,що добро починається з тебе. Тож, давайте робити добро і словом, і ділом постійно. Цим ми зігріємо людські душі, серця і вони від цього стануть щасливішими.

Наша школа - маленька сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я,щоб наша школа стала - територією Добра.