Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони - найбільш незахищена і вразлива верства населення. Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків - без прав.

Це світле свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони - найбільш незахищена і вразлива верства населення.Під час квесту діти повторили і узагальнили свої знання про права дитини.

Школярі брали участь у цікавих вікторинах, іграх, вправах, а потім виконали веселу руханку для здоров’я.

Виховний захід  пройшов  весело, цікаво та яскраво. Приємно, що під час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій.