Цьогоріч 21листопада минає 7років від тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
20 листопада 2020 року з нагоди відзначення Дня Гідності та свободи в ОЗ Прислуцький НВК
" ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" у 9-Б класі проведено урок мужності "Нескорена країна", гаслом якого стали слова: " Шукаючи Європу, ми знайшли Україну".

Мета заходу - вшанувати патріотизм і мужність громадян - учасників Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Учні пригадали героїчні сторінки історії України, що стали основою для запровадження відзначення цього пам'ятного дня, обговорили європейські цінності, які найбільше їх захоплюють. А слова: " Гідність - це маленькі подвиги щодня. Хочете, щоб поважали вас? Поважайте самі! Кожна людина є цінністю нашого суспільства. Визнавати це і поважати - означає поводитися гідно", - змусили дітей задуматися та критично оцінити події і вчинки власного життя і суспільства. Наприкінці заходу вихованці переглянули відео "Україна - це територія гідності та свободи".
Усіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, присутні вшанували хвилиною мовчання.